Bo gotowanie jest dziecinnie proste!
wtorek, 26 kwietnia 2011
Bo na katar sposób najlepszy to pachnące grzanki z czosneczkiem :)

sobota, 23 kwietnia 2011
Mieszkańcy Majulek życzą Wam...

czwartek, 21 kwietnia 2011
Mazurek to płaskie ciasto pokryte bardzo słodką masą, bakaliami, konfiturami i najróżniejszymi słodyczami. Jest to tradycyjny wypiek, który jadamy z okazji świąt wielkanocnych. Im słodszy tym lepszy:)Z pewnością zaskoczycie całą rodzinę, kiedy przygotujecie go samodzielnie :)

wtorek, 19 kwietnia 2011
Ratunku! Po stole biegają myszki!

poniedziałek, 18 kwietnia 2011
"Idą święta, wielkanocne idą święta. O tych świętach każdy zając pamięta. Do koszyczka zapakuje słodycze i na święta ci przyniesie moc życzeń..."( A. Galica)

piątek, 15 kwietnia 2011
Czy wiecie, że banan i nutella to chyba jedne z nielicznych słów, które w wielu językach świata brzmią prawie tak samo? :)J. angielski: banana, chorwacki: banana, czeski: banán, duński: banan, esperanto: banano, estoński: banaan, fiński: banaani, francuski: banane, hebrajski: banana, holenderski: banaan, litewski: bananas, niemiecki: Banane, norweski: banan. Również nutella znana jest niemal na całym świecie. Pochodzi z Włoch, ale także w innych krajach stała się wielkim przysmakiem, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Szwecji czy Czechach. Jest też bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Nowej Zelandii, Kanadzie i Brazylii. Jeśli więc w czasie waszych podróży będziecie głodni, a kłopot wam sprawi nazwa potrawy - proście o banany i nutellę, a z pewnością nie będziecie głodni ;)Dziś będzie także i u nas międzynarodowo :)

 
1 , 2
Durszlak.pl


Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi