Bo gotowanie jest dziecinnie proste!
niedziela, 26 czerwca 2011
Ciasto francuskie to magiczne ciasto :) Przed pieczeniem jest cienkie i przypomina ciasto na pierogi. Dopiero w gorącym piekarniku w zaczarowany sposób rośnie i napusza się tworząc pyszne i chrupiące warstwy cieniutkich listków.

piątek, 24 czerwca 2011
Dziś w majulkowej kuchni pomagało mi dwóch Małych Asystentów :) Bardzo im się podobały kolejne etapy przygotowywania słodkich szyszek :) Dziękuję Chłopcy! :)

czwartek, 16 czerwca 2011
Czy wiecie, że fasolę jako pierwsi "udomowili" Indianie ? :) W Majulkach fasolkę szparagową, czyli nasz poznański szabelek, lubimy najbardziej ze wszystkich fasolowatych :) Polubcie i Wy, ponieważ jest bardzo smaczna, a do tego zdrowa!

środa, 15 czerwca 2011
Dziś wieczorem na niebie niezwykłe zjawisko - zaćmienie księżyca. Niestety, nie było mi dane go oglądać, więc upiekłam księżycowe ciasteczka :)

niedziela, 12 czerwca 2011
Jako, że wakacje tuż tuż, nasze ośmiorniczki postanowiły już teraz skorzystać z wody i słonka, zanim przegonią je tłumy spragnione wypoczynku... :)

czwartek, 09 czerwca 2011
Jakiś czas temu dotarła do nas przesyłka z produktami Pudliszek. Był wśród nich duży słoik sosu bolońskiego. Łosie nie miały jednak ochoty znaleźć się pod typowym bolognese, więc wymyśliłam coś innego...

 
1 , 2
Durszlak.pl


Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi