Bo gotowanie jest dziecinnie proste!
wtorek, 26 lipca 2011
Wakacje trwają w najlepsze, a pogoda dopisuje. Najlepiej więc zjeść obiad na świeżym powietrzu, bo wtedy smakuje najlepiej :) Wcześniej wystarczy tylko 10 minut w kuchni i przez kolejne 45 minut możesz znowu delektować się słonkiem :) Miny domowników, kiedy podasz im pyszne danie, na pewno będą mile zaskoczone :)

sobota, 23 lipca 2011
Lodów, lodów, lodów nam się chce!!! I chociaż lody, zwłaszcza z kawałkami owoców czy czekolady bywają pyszne, to my wolimy sorbety, zwłaszcza te domowe. Bo są one robione z całych owoców lub owocowych soków, i nie mają sztucznych dodatków ani barwników. Sorbet to po prostu zamrożony owoc wyglądający jak... kolorowy śnieg :) Pyszny. Chłodzący. Prosty. No i nie potrzebujesz maszynki do lodów :)

czwartek, 21 lipca 2011
Tradycyjny poznański gzik wzbogacony odrobiną koloru :)

wtorek, 19 lipca 2011
Leniwe, słoneczne dni trwają, oby jak najdłużej... Żeby dobrze zacząć dzień należy zjeść śniadanko. Żeby nie tracić czasu na przygotowania w zamkniętej kuchni należy przygotować łatwe i szybkie śniadanko. Żeby połączyć jedno i drugie należy przygotować i zjeść śniadanko na trawie :) Dziś nasza propozycja jak to zrobić :)

czwartek, 07 lipca 2011
Przeganiania chmur deszczowych ciąg dalszy...

wtorek, 05 lipca 2011
W związku z ostatnimi anomaliami pogodowymi oświadczamy wszem i wobec, iż majulkowi mieszkańcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Przez najbliższy tydzień będziemy odganiać ciemne, mokre chmury i zapraszać lato słonecznymi potrawami :) Dajemy chmurom czas do najbliższej niedzieli, potem poprosimy już tylko słońce! Przyłączycie się do nas? :)

 
1 , 2
Durszlak.pl


Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi