Bo gotowanie jest dziecinnie proste!

Małe co nieco

czwartek, 12 stycznia 2012
Dziś kolejna odsłona pysznych naleśników. Tym razem w środku można znaleźć mascarpone, kakao i mandarynki. Pyszne słodko - kwaśne trio, w sam raz na szybki obiad lub podwieczorek

czwartek, 29 grudnia 2011
Już za kilkanaście godzin przywitamy Nowy Rok. Pewnie będziecie bawić się z rodziną, znajomymi... Mam dla Was świetny pomysł, żeby zaskoczyć gości przepyszną przekąską :)Uwierzcie mi - trudno się od nich oderwać :) Pachną i smakują przecudnie :)

piątek, 16 września 2011
Racuchy to pyszne placuszki. Dzięki dodatkowi drożdży w zaczarowany sposób rosną i puszą się na patelni. Smakują jeszcze lepiej z zatopionymi w nich kawałkami jabłuszka. A co zrobić, gdy mleko i drożdże chwilowo się skończyły, a ochota na racuszki jest wielka? Należy zajrzeć do niezawodnej Kuchni Polskiej, albo od teraz na majulkowego bloga :)

czwartek, 21 lipca 2011
Tradycyjny poznański gzik wzbogacony odrobiną koloru :)

wtorek, 19 lipca 2011
Leniwe, słoneczne dni trwają, oby jak najdłużej... Żeby dobrze zacząć dzień należy zjeść śniadanko. Żeby nie tracić czasu na przygotowania w zamkniętej kuchni należy przygotować łatwe i szybkie śniadanko. Żeby połączyć jedno i drugie należy przygotować i zjeść śniadanko na trawie :) Dziś nasza propozycja jak to zrobić :)

czwartek, 07 lipca 2011
Przeganiania chmur deszczowych ciąg dalszy...

 
1 , 2 , 3 , 4
Durszlak.pl


Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi